ANTIK ART

PRESTAVBA STARÉHO DOMU

Malebné staré VIDIECKE DOMČEKY v obciach blízko miest nám okrem rekreačného využitia dávajú i možnosť plnohodnotného TRVALÉHO BÝVANIA. Po dôkladnej rekonštrukcii soĺňajú i dnešné vysoké požiadavky na kvalitné bývanie.

Domy našich starých rodičov sú vhodnou voľbou pre tých, ktorí oceňujú krásu pôvodnej vidieckej architektúry. Výhodou je, že domy sú postavené kompletne z  PRÍRODNÝCH MATERIÁLOV (nepálená / pálená tehla, hlina, kameň, drevo, vápenné omietky). Oproti novostavbám, rastúcim často na anonymnej parcele, je výhodou osadenie domu v rámci  krásnych pôvodných gazdovských celkov s ovocným sadom a hospodárskymi stavbami.

Pre ľudí z miest, túžiacich po možnosti vyskúšať si pestovanie rastlín a vlastný chov zvierat je to správna voľba. Prínosom je i samotná ZÁCHRANA a oživenie pôvodných stavieb predurčených na zánik. Rozsah a podoba rekonštrukcie, riešenie vlhkosti stavieb, plánovaná dispozícia, výber vhodných materiálov a množstvo ďalších záležitostí je nutné dopredu naplánovať a samotnú rekonštrukciu vykonať KVALITNE a ODBORNE.

Ponúkame naše bohaté skúsenosti v tejto oblasti. V prípade záujmu Vám vieme vyhľadať vhodný starší dom, navrhnúť a vykonať prestavbu a úpravu domu i s pozemkom.

© 2014 ANTIK ART s.r.o. Kontakt